Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Jacobsen, Sophus (1833-1912)
Sittende kvinne i landskap med hus og åker

Olje på lerret
35x50
Signert nede t.v.: S Jacobsen.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000