Schultz, Alexander(1901-1981)
Skogslandskap
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: A. Schultz.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Olje på plate
46x55
Vurdering