Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Skogslandskap

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: A. Schultz.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00