Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Schultz, Alexander (1901-1981)
Skogslandskap

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: A. Schultz.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering