Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Dahl, Johan Christian (1788-1857)
Brigg og losbåt 1828

Radering
14x21,5
Signert og datert i platen (speilvendt) nede t.h.: Dahl 1828

Påtegnet med dedikasjon fra kunstneren med penn nede på arket: "Til Erindring om Dresden og Ophold der i May 1835 for Hr. (?) F. C. Bornemann Hilsen (?) Erbødigst Dahl."

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering