Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
To gutter ved en strand 1867

Olje på plate
39x52
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 67.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000