Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
To gutter ved en strand 1867

Olje på plate
39x52
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 67.

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 80 000