Askevold, Anders(1834-1900)
Naust og robåt 1868
Olje på lerret oppklebet på plate
33x54
Signert og datert nede t. v.: A. Askevold. 1868.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
33x54
Vurdering