Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Naust og robåt 1868

Olje på lerret oppklebet på plate
33x54
Signert og datert nede t. v.: A. Askevold. 1868.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering