Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Aulie, Reidar (1904-1977)
Jernbanespor

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Aulie

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 19?, kat.nr. 154.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000