Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Fra Portør 1950

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie. -50

Signert, datert og påtegnet med stedsbestemmelse på baksiden av platen: "Reidar Aulie 1950 Portör".

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000