Aulie, Reidar(1904-1977)
Fra Portør 1950
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie. -50
Signert, datert og påtegnet med stedsbestemmelse på baksiden av platen: "Reidar Aulie 1950 Portör".
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000