Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Merton, Erling (1898-1967)
Robåt ved brygge 1956

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.v.: E. Merton 56

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering