Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med seilbåter og sjøfugl

Olje på lerret, oppklebet på plate
41x53
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering