Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med seilbåter og sjøfugl
Olje på lerret, oppklebet på plate
41x53
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 7 600
41x53
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering