Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Hennig, Otto (1871-1920)
Sommerdag ved kysten 1909

Olje på lerret
40x60
Signert og datert nede t.h.: O. Hennig. 09.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering