Hennig, Otto(1871-1920)
Sommerdag ved kysten 1909
Olje på lerret
40x60
Signert og datert nede t.h.: O. Hennig. 09.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000 med forbehold