Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med seilbåt fra Nord-Norge

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Th. Holmboe

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000