Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Losbåt ved havn

Olje på lerret, oppklebet på plate
35x57
Signert og datert nede t.h.: A C Nielsen 1859

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000 med forbehold