Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Hennig, Otto (1871-1920)
I oktober

Olje på lerret
80x136
Signert nede t.v.: Otto Hennig

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering