Lie-Jørgensen, Thorbjørn(1900-1961)
Takrestaurant 1938
Olje på lerret
85x125
Signert og datert nede t.h.: Th. L-J 38
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Bemalt på baksiden av lerretet med kvinne og mann til hest.
Statens Kunstutstilling, Oslo 1937, kat. nr. 89. Statens Kunstutstilling, Oslo, 1938, kat.nr. 80.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00