Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Lie-Jørgensen, Thorbjørn (1900-1961)
Takrestaurant 1938

Olje på lerret
85x125
Signert og datert nede t.h.: Th. L-J 38

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Bemalt på baksiden av lerretet med kvinne og mann til hest.

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling, Oslo 1937, kat. nr. 89. Statens Kunstutstilling, Oslo, 1938, kat.nr. 80.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering