Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Vårkveld 1951
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1951
Datert, påtegnet med tittel samt påtegnet: "Lillehammer" på baksiden av platen. LITTERATUR: Leif Østby: Hjalmar Haalke, Oslo 1954, avbildet s. 51, med tittel: "Vårkveld, Lillehammer. 1951.".
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00