Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Haalke, Hjalmar (1894-1964)
Vårkveld 1951

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1951

Datert, påtegnet med tittel samt påtegnet: "Lillehammer" på baksiden av platen. LITTERATUR: Leif Østby: Hjalmar Haalke, Oslo 1954, avbildet s. 51, med tittel: "Vårkveld, Lillehammer. 1951.".

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering