Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Costantini, Giuseppe
Folkelivsscene 1893

Olje på plate
27x38
Signert og datert nede t.h.: G. Costantini 1893.

Er signert: G. Costantini og ikke som det står på plakett: G. Constantini. Begge finnes i Benezit, leksikon, som italienske genremalere på slutten av 1800-tallet.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 42 000