Andersen, Snorre(1914-1979)
Havneparti 1959
Olje på lerret
50x62
Signert og datert nede t.h.: Snorre Andersen -59
Permanenten, nr. C 611.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Olje på lerret
50x62
Permanenten, nr. C 611.
Vurdering