Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Andersen, Snorre (1914-1979)
Havneparti 1959

Olje på lerret
50x62
Signert og datert nede t.h.: Snorre Andersen -59

UTSTILT:

Permanenten, nr. C 611.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering