Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Andersen, Snorre(1914-1979)
Havneparti 1959

Olje på lerret
50x62
Signert og datert nede t.h.: Snorre Andersen -59

Permanenten, nr. C 611.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00