Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Vignett: Amaryllis

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 345x233 mm Motivet: 299x186 mm
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch

Alfa og Omega 1908-09
Sch. nr. 309. Woll nr. 339.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 35 000

Vignette: Amaryllis
Lithograph printed in black on heavy beige wove
Sheet: 345x233 mm Image: 299x186 mm
Signed in pencil lower right: E. Munch
Alpha and Omega 1908-09
Sch. no. 309. Woll no. 339.