Vignett: Amaryllis
Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 345x233 mm Motivet: 299x186 mm
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch
Alfa og Omega 1908-09
Sch. nr. 309. Woll nr. 339.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 35 000