Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Omegas øyne

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 298-306x227-230 mm Motivet: 230x184 mm
gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Alfa og Omega 1908-09
Sch. nr. 319. Woll nr. 349.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 72 000

Omega's Eyes
Lithograph printed in black on medium thin cream wove
Sheet: 298-306x227-230 mm Image: 230x184 mm
Signed in pencil lower right: Edv Munch
Alpha and Omega 1908-09
Sch. no. 319. Woll no. 349.