Omegas øyne
Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 298-306x227-230 mm Motivet: 230x184 mm
gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Alfa og Omega 1908-09
Sch. nr. 319. Woll nr. 349.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 72 000