Munch-Auksjonen 2006

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Professor Kristian Schreiner

Litografi trykket i svart og grønt på middels
Arket: 819x718 mm Motivet: 615x520 mm
tykt gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1928
Woll nr. 687 V.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000

Professor Kristian Schreiner
Lithograph printed in black and green on medium heavy cream wove
Sheet: 819x718 mm Image: 615x520 mm
Signed in pencil lower right: Edv. Munch
1928
Woll no. 687 V.