Munch-Auksjonen 2006

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Statsminister Otto Blehr

Litografi trykket i rødt på tynt gulhvitt papir
Arket: 450x312 mm Motivet: 355x255 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1927
Woll nr. 678.
Doublert.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 500

Prime Minister Otto Blehr
Lithograph printed in red on thin cream wove
Sheet: 450x312 mm Image: 355x255 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
1927
Woll no. 678.
Laminated.