Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Fra Hammerhaug 1861

Olje på lerret
77x123
Noe utydelig signert og datert nede t.h.: A Askevold 1861

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 85 000