Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Morgen, interiør fra en fiskerstue 1890

Olje på lerret
78x63
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow. 90

Blaafarveværket 1979, utenom katalog.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 840 000