Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Dampskip og seilskute ved norsk kyst

Olje på lerret
76x122
Signert nede t. v.: Nils Hansteen

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000