Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Brevet 1892
Olje på lerret
94x71
Signert og datert nede t.v.: Heyerdahl 92
Fra Åsgårdstrand.
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 800 000
Olje på lerret
94x71
Fra Åsgårdstrand.
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000