Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Brevet 1892

Olje på lerret
94x71
Signert og datert nede t.v.: Heyerdahl 92

Fra Åsgårdstrand.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Tilslag NOK 800 000