Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Garnfiskere 1888
Olje på lerret
82x118
Signert nede t.v.: Smith-Hald. Datert nede t.h.: 1888
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Olje på lerret
82x118
Vurdering
NOK 150 000–200 000