Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Krohg, Per(1889-1965)
Hockey 1918

Olje på lerret
87x137
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg -18.

Kunstnernes Hus, Oslo 1989, kat.nr. 50, med tittel: "Hockey", avbildet i katalogen s. 65.

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00