Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Sommerkuling på stranden ved Åsgårdstrand

Olje på lerret
84x115
Signert nede t.v.: CW Barth

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Somerkuling paa Stranden ved Aasgardstrand".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000