Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjærlandsfjorden i Sogn 1873

Olje på lerret
44x65
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1873.

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 66 000