Haaland, Lauritz(1855-1938)
Båter i kystlandskap 1895
Olje på lerret
40x54
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 95.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
40x54
Vurdering