Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Båter i kystlandskap 1895

Olje på lerret
40x54
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 95.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000