Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Ender, Axel (1853-1920)
Kvinne i fjordlandskap med dampbåt

Olje på lerret
65x95
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000 med forbehold