Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Invalider

Olje på lerret, oppspent på plate
53x94
Signert nede t.v.: Ekeland.

Kunstnernes Hus, Oslo 1940, kat. nr. 23.

Vurdering
NOK 300 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00