Ekeland, Arne(1908-1994)
Invalider
Olje på lerret, oppspent på plate
53x94
Signert nede t.v.: Ekeland.
Kunstnernes Hus, Oslo 1940, kat. nr. 23.
Vurdering
NOK 300 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
53x94
Signert nede t.v.: Ekeland.
Vurdering
NOK 300 000