Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Frihetens stjerne 1943

Olje på plate
92x73
Signert og datert nede t.h.: A Ekeland 43.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 350 000