Ekeland, Arne(1908-1994)
Frihetens stjerne 1943
Olje på plate
92x73
Signert og datert nede t.h.: A Ekeland 43.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 350 000
Olje på plate
92x73
Vurdering
NOK 300 000–400 000