Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Den hjemløse 1947

Olje på lerret
142x115
Signert og datert nede t.h.: R. Th 47

Signert og påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat.nr. 93
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 154

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering