Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Den hjemløse 1947

Olje på lerret
142x115
Signert og datert nede t.h.: R. Th 47

Signert og påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat.nr. 93
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 154

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00