Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Strøm, Halfdan (1863-1949)
Sommer 1937

Olje på lerret
81x67
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Strøm 37.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Statens 54. årlige Kunstutstilling, Høstutstillingen, Oslo 1937, kat.nr. 139, med tittel: "Sommer".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000