Haaland, Lauritz(1855-1938)
Garnfisker 1927
Olje på lerret
28x40
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1927.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
28x40
Vurdering