Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Garnfisker 1927

Olje på lerret
28x40
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1927.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000