Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Skognymfe

Olje på lerret
110x80
Signert nede t.v.: Heyerdahl

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, Minneutstilling, kat.nr. 23, med tittel: "Skognymfe".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000