Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Kolstø, Fredrik(1860-1945)
Interiør med gutt og katt 1894

Olje på lerret
54x47
Signert og datert nede t.h.: Fredrik Kolstö. -94.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 130 000