Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Lund, Bernt (1812-1885)
Kongsvinger festning 1850

Olje på lerret
37x55
Signert og datert nede t.v.: B. Lund 1850.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000