Lund, Bernt(1812-1885)
Kongsvinger festning 1850
Olje på lerret
37x55
Signert og datert nede t.v.: B. Lund 1850.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
37x55
Vurdering