Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Den blonde pige

Olje på lerret, oppklebet på plate
49x31
Signert og stedsbestemt nede t. h.: Hans Dahl. Balestrand

Påtegnet med tittel på baksiden. Proveniens: Fra kunstnerens bo.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000