Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Ung jente i fjordlandskap

Olje på lerret
72x110
Signert nede t.h.: Hans Dahl Berlin.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 140 000