Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Ung jente i fjordlandskap

Olje på lerret
72x110
Signert nede t.h.: Hans Dahl Berlin.

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 140 000