Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med Nordlands-skjekte

Olje på lerret
45x66
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Angivelig fra Kjerringøy.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000