Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Reine Lofoten 1902

Olje på lerret
71x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1902

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 82 000