Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Reine Lofoten 1902
Olje på lerret
71x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1902
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 82 000