Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Brønnøysund

Olje på lerret
78x132
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00