Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske
Forrige
45
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Holmboe, Thorolf
(1866-1935)
Fra Brønnøysund
Olje på lerret
78x132
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00