Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Ulving, Even (1863-1952)
Havn i Lofoten - vinter

Olje på lerret
42x52
Signert nede t. v.: E. Ulving.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000