Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Vårkveld 1951

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1951

Datert, påtegnet med tittel samt påtegnet: "Lillehammer" på baksiden av platen. LITTERATUR: Leif Østby: Hjalmar Haalke, Oslo 1954, avbildet s. 51, med tittel: "Vårkveld, Lillehammer. 1951.".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 5 000