Jacobsen, August(1868-1955)
Kjøkkeninteriør
Olje på lerret
39x50
Signert nede t.v.: A J.
Påtegnet på nesten helt avrevet lapp på baksiden, på blindrammen: "....stue".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 8 500