Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende syriner
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering