Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Intermesso

Olje på lerret
92x73
Signert nede t.h.: Arne Ekeland

Signert, datert 1956 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000