Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Eggen, Annar(1897-1977)
Vinter Opdal 1945

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Annar Eggen 45

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen: "Vinter Opdal Annar Eggen 1945".

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00